Z peruánské Amazonie

Díky naměřeným hodnotám uvidíme směr, kterým se ubírá Váš organismus. To znamená, která místa v těle mohou být oslabená a kde konkrétně, s největší pravděpodobností, spočívá příčina oslabení. Následně lépe určíme vhodný způsob preventivní očisty organismu nebo cíleně podpoříme případnou probíhající léčbu.

 

Cena diagnostiky se pohybuje od 350,- Kč do 950,- Kč. Rozdíl je dán délkou času a rozsahem, který je klientovi věnován.

 

- stručná diagnostika                                                                          350,- Kč

 

- základní diagnostika, cílená na konkrétní místo (žaludek,…)               550,- Kč                 děti  400,- Kč

 

- zlatý střed                                                                                       750,- Kč                 děti  500,- Kč

 

- kompletní diagnostika klienta sensitivem a fscanem                           950,- Kč                 děti  750,- Kč

 

                                                                       

- případný doplňující čas vyžádaný klientem, cena je za půl hodiny       150,- Kč  

 

 

Stručná diagnostika, v délce do jedné hodiny, je pro klienty, kteří se zajímají pouze o naměřené hodnoty vybraných orgánů, s hodnotami dovedou pracovat, protože danou metodu znají a nepotřebují podrobnější vysvětlení.

 

Délka základní diagnostiky je do dvou hodin (podle otázek klienta), z toho zhruba 30 až 40 minut obsáhne samotné měření. Po měření následuje vysvětlení zjištěných hodnot a rozhovor o možnostech ke zlepšení stavu organismu - skladba jídla, vhodnost doplňků,…

 

“Zlatý střed”, rozšířená diagnostika podle orgánů v pentagramu v délce do dvou hodin, z toho zhruba 30 až 40 minut obsáhne samotné měření. Po měření následuje vysvětlení zjištěných hodnot a rozhovor o možnostech ke zlepšení stavu organismu - skladba jídla, vhodnost doplňků,… a následné zaslání souhrnu e-mailem klientovi.

 

Kompletní diagnostika je opět do dvou hodin s klientem, 30 až 40 minut samotné měření s využitím všech položek. Po měření následuje vysvětlení zjištěných hodnot a rozhovor o možnostech ke zlepšení stavu organismu - skladba jídla, vhodnost doplňků,… Po odchodu klienta ještě proběhne opakované ověření a upřesnění dat již bez účasti klienta. Zpracovaná zpráva z provedeného měření je zaslána mailem klientovy.

 

Stručně řečeno, jednotlivé diagnostiky se od sebe liší počtem prověřovaných míst v těle a následnou menším nebo širším rozsahem vyhodnocovaných údajů.

 

Případný doplňující čas je cena za dobu, o kterou si mohou klienti prodloužit již vybranou konzultaci.

 

 

Využití plazmového generátoru RPZ14 probíhá formou pronájmu v našich prostorách v Mostu.

 

Cena za první hodinu je 300,- Kč. Každá další hodina je v ceně 250,- Kč.

 

 

Doplňující konzultace v jiný den je pro klienty, kteří se zajímají podrobněji o výsledky měření nebo mají případně další otázky například ohledně vhodnosti různých postupů při očistě těla,… Cena za hodinu je 300,- Kč.

© copyright biorezonance most. Jakékoli užití obrázků včetně převzetí, šíření nebo dalšího využití bez souhlasu autora není dovoleno.